Модельные агентства

Мода, новости, вакансии. Вся информация мира модельных агентств

Новоспечена "Міс Україна" 2014" Анна Андрес.

07.06.2014 в 04:20

https://vk.com/a.andres
А знаєте чому конкурс міс Україна-Всесвіт 2014 проходив без зайвого розголосу і широкої реклами?  
Я по простоті душевній було подумав, що причина в ситуації на сході країни і патріотичні організатори вирішили не влаштовувати рекламу свого "бенкету під час чуми".  Виявилося, причина в іншому.  Пам'ятаєте, я розповідав про візит Юри Єнакіївського до Києва?  Так от його коханка і стала міс Україна-Всесвіт-2014 і вже готується представляти країну найкрасивіших жінок на світовому конкурсі краси.  
Звуть її Аня Андерс.  
Вона з юних років, в модельному "бізнесі". Починала "кар'єру" у київському модельному агентстві "Мерелін", в 16 років була відправлена господинею агентства Будь в Москву.  У Москві Аня практично відразу потрапила до Петі Лістерману, який і продавав / здавав в оренду її в різний час декільком московським олігархам-путінососам (Лісін, Прохоров, Добров, Ільгам Рагімов) , поки в 2013 році не продав права неї Юрію Іванющенко, який випадково побачив Аню на вечірці в Lotte-готелі в Москві і вже наступного дня виклав за неї $ 25 тис.

 Так майбутня міс України повернулася до рідного Києва. З Москви вона привезла досвід, Юру і тюнингованну Бразильськими хірургами зовнішність (вилиці, губи, попа, груди) і через рік стала "найкрасивішою" дівчиною України.
 Мені звичайно не шкода, нехай стає, але якщо Юрій Іванющенко після перемоги майдану замість того, що б сидячи в камері думати над тим, скільки років йому дасть суд, а організовує "бонуси" для своїх юних шльондр, то люди повинні знати, що серед них є щури які сприяють цьому мерзотнику.
 Номери телефону директора конкурсу краси:  
+380504622367 Анна 
Або пишете їй на пошту Filimonova@list. ru 
Думаю вона зможе Вам розповісти про критерії вибору переможниці і про те, скільки це "задоволення" обійшлося одному з придворних катів родини Януковича.
 Приємного спілкування. Гласність - початок громадянського суспільства.