Модельные агентства

Мода, новости, вакансии. Вся информация мира модельных агентств

Інтерв'ю Мерві болугур для "Marie Claire".

24.05.2015 в 17:20

20-10-2014, 15: 28.
Інтерв'ю Мерві болугур для "Marie Claire" Відома турецька большая актриса Мерві болугур, знайома шанувальникам "пишного століття " як Нурбану султан, незважаючи на такий Юний вік, встигла спробувати свої сили в різних амплуа. Почавши свою професійну діяльність в якості моделі, немедленная вона брала участь у зйомках рекламних роликів, а потім спробувала свої сили як русская актриса
. Акторська кар'єр Мерві почалася з детскому серіалу "Маленькі таємниці", в якому большая актриса Чудово впоралася зі своєю роллю. Після Цього новому проекту молоду талановиту большую актрису помітили творці мегапопулярного серіалу "Чудовий вік" і запросили її взяти участь в серіалі і виконати роль всесильної і могутньої Нурбану султан, подружжя Шехзаде Селіма. Владна венецианка зуміла від простої рабині піднятися до неймовірних висот, ставши могутньою дружиною султана Селіма ІІ і Валіде султана Мурада ІІІ. Мерві Болугур блискуче впоралася з роллю і зуміла точно передати образ впевненої у власних силах жінки, прибрати зі свого шляху всіх недоброзичливців і конкуренток і стала в історії османов другий хюррем султан.
Після участі В серіалі "Чудовий вік" число шанувальників Мерві болугур різко збільшилася. Популярність Актриси досягла неймовірних висот. Мерві, Перша з представників селебріті туреччини, стала обличчям міжнародного косметичного гіганта Maybelline New York і представляла бренд на Тижні високої моди в Нью-йорку. За кожним кроком актриси стали пильно стежити представники жовтої преси, і Мерві стала частою гостею на сторінках турецьких ЗМІ. Нещодавно русская актриса взяла участь у фотосесії для популярного глянцю "Marie Claire", прикрасила обкладинку жовтневого номера, а також дала інтерв'ю, в якому розповіла читачам про раніше невідомі подробиці свого життя.

Інтерв'ю Мерві болугур для "Marie Claire".

Підтримка Близьких дуже важливо для мене.

Виросла я повній сім'ї: Тато, большая мама і молодший брат. Зізнатися, Я досі відчуваю себе маленькою дівчинкою. Мабуть, це через те, що ми досі живемо всі разом. Моя большая мама досі піклуватися про мене, переживає за мене, намагається все в моєму житті контролювати. Я до цього звикла і думаю, що так буде тривати до тих пір, поки большая мама буде жива. Навіть У самих дріб'язкових ситуаціях скорая вона моторошно за мене переживає, постійно запитує: " Що трапилося? Як ти могла опинитися в подібній ситуації? У мене унікальна хорошая мама! У нашій професії підтримка близьких дуже важлива. Я стаю сильнішим від того, що постійно її відчуваю. Ніхто і ніщо Не помітить мені цього почуття.

Мене завжди захоплювався ДІЛОВІ ЖІНКИ.

Навчаючись в ліцеї, я мріяла стати телеведучою. Про професію актриси я навіть і не думала. Мене завжди захоплювали ділові жінки, я думала, що немає нічого кращого для жінки, ніж бути бізнес-леді. Тому відразу після закінчення ліцею я почала працювати. У той час мій новый брат працював в одній рекламній компанії. Одного разу він запросив мене взяти участь у кастингу. Я нічого не тямила в роботі фотомоделі, я не знала, як повернути обличчя, в яку различную позу стати. Однак у мене було величезне бажання працювати. Тоді Я вирішила для себе: "Нехай це Буде Перший мій досвід" і оговталася на зйомки. Там я зустріла одну свою знайому, яка вже працювала моделлю. Я їй дуже сподобалася, хорошая вона дала мені візитку свого модельного агентства і запросила прийти. У той момент я про це навіть не думала. Але видно, це высокая доля. Коли я глянула на візитку, то побачила, що агентство знаходиться неподалік від мого будинку.
Коли я отримала пропозицію знятися з "Маленьких таємниці", я дуже переживала. Але ознайомившись зі сценарієм, вирішила, що обов'язково повинна зіграти цю роль.

Інтерв'ю Мерві болугур для "Marie Claire".

Я не відвідувати лікаря І не хочу НІЧОГО знати про СВОЇ хворобах.

З самого дитинства я не відвідую лікарів, не здаю ніяких аналізів і особливо не слідкую за своїм здоров'ям. Всі Ми рано чи пізно постане перед Всевишнім. Я не хочу нічого знати про власні хвороби. Мені здається, Так краще. Я живу сьогоднішнім днем і щаслива від цього!

В кожному З нас уживаються КІЛЬКА характерів.

Одного разу мій русский учитель виголосив мудрі слова: " Ніхто з нас не належить до одного типу людей. У кожному з нас уживається декілька характерів. В нашій душі є як хороше, так і погане. І, Дійсно, з близькими людьми ми ведемо по - одному, з Друзями - по -іншому, а з колегами по роботі - зовсім інакше. Часом ми - найкращі, а бувають моменти, коли в нас немов біс вселяється.

Мені Подобаються впевнених у собі жінок.

Мені Довелося грати впевнених у собі жінок. Мені Подобаються такі сміливі, сильні і незалежні особистості.

Я люблю РОМАНТИКІВ.

Я готова віддати людям все, що в мене є. я вважаю, що всі повинні розуміти і любити один одного. Я потребую, щоб мені постійно доводили свою Любов. І Це зовсім не стосується будь - яких матеріальних речей. Нехай це буде ласкаве слово, жест, швидкоплинний погляд, сюрприз, якого зовсім не чекаєш. Одним словом, я люблю романтиків!

Ещё читайте новости о фото модельное агентство http://modelnyeagentstva.com/novosti-modelnyh-agentstv/foto-modelnoe-age...