Модельные агентства

Мода, новости, вакансии. Вся информация мира модельных агентств

В ТРЦ «Любава» ВІДсвяткували День Краси! - http://vk.com/album-38036410_202163279.

08.09.2014 в 11:20

6 вересня 2014 року ТРЦ «Любава» відсвяткував День Краси! Цього сонячного дня для наших відвідувачів працювали спеціально запрошені фахівці з школи «Селена» та з центру професійного візажу «Pudra». Спеціалісти залюбки запрошували всіх охочих. Учасниці майстер-класів змінювались на очах. Кожен присутній дізнався багато цікавого та став невід'ємною частиною свята краси.

Далі було проведено танцювальний майстер-клас від школи латиноамериканського танцю «СasaDeRitmo». Охочих навчитися цьому мистецтву зібралося досить багато. Всі в одній хвилі рухалися під запальні ритми сучасних танців. Найактивніші учасники отримали подарунки від партнерів заходу.

Головною подією свята став грандіозний Fashion-показ, який підготувало модельне агентство PROmodels. Нові колекції одягу були представленні від магазинів - «Vels», «Mohito», «Ostin», «Reserved». Відвідувачі ТРЦ «Любава» змогли стати трохи ближче до світу моди і відчути простоту та зручність здійснення покупок на території ТРЦ.

По завершенню дня для всіх присутніх звучав класичний джаз. Це і стало красивою крапкою нашого свята!

7 вересня 2014 року з 15: 00 для вас працював майстер аква гриму, який створював шедеври краси на тілі всіх бажаючих. А різноманітні майстер-класи нікому не давали нудьгувати, як малому так і дорослому.