Модельные агентства

Мода, новости, вакансии. Вся информация мира модельных агентств

Надобраніч, Мирноград? Нічний _Чат? Спілкуємося. Торговля людьми - сумна реальність, а не дивна примара!

09.08.2018 в 23:20

Більшості Людей здається, що це відбувається десь далеко і не з нами. Рабство для нас - це лише якась картинка зі шкільних підручників, а не огидна реальність сьогодення. Цивілізований світ Голосно заявляє про панування прав і свобод людини, але насправді повинен згоріти від сорому, коли сотні, тисячі, мільйони чоловіків, жінок, дітей щорічно потрапляють в обіг торгівлі людьми.

Соромно зізнатися, що нашої розвиненості та гуманності вистачає тільки на захист і відстоювання прав рідкісних тарганів і екзотичних баобабів, а жінка і дівчина досі залишаються предметом меблів, який потрібен для втіх, який можна продати, використовувати, як тобі заманеться, забуваючи про будь -які права.
Чинне міжнародне законодавство, на жаль, не може зупинити злочинців. Загроза кримінальної відповідальності не діє. Справа ускладнюється стрімким розвитком Інтернету, який не регулюється законодавством у принципі. Як ви зловите дилера, який сидить в арабських еміратах і вибирає російських красунь з каталогу фіктивного модельного агентства? Де ви знайдете координати сутенера, який розмістив оголошення про прийом на роботу у всьому Інтернеті?
Напевно, ви думаєте, що жертв работоргівлі крадуть з вулиць темними ночами? Хочу розчарувати! Це відбувається відкрито, серед білого дня, у всіх на очах. Обман і шахрайство розкриваються вже, коли жертви виявляються у сексуальному рабстві.
Користуючись недоліком довірливісті та наївності дівчат, жінок, злочинці нібито пропонують хорошу роботу, краще життя, допомогу в переїзді за кордон до ефемерного багатства і благополуччя. Але у сумному і вже побитому фіналі такого "Вибору" жінки, змушені займатися сексом, стають заручницями своїх чоловіків-іноземців, Яким їх продали, або експлуатуються в борделях.
Вражає бездіяльність органів найвищої Влади! Якщо злочинців Не лякає кримінальне покарання, то чи не варто переглянути та посилити його? Я вважаю, що за такі злочини можна передбачити навіть смертну кару, якщо тюремне ув'язнення вже не діє. А ви?
Пишіть свої Думки? В коментарях. Типовий_мирноград.