Модельные агентства

Мода, новости, вакансии. Вся информация мира модельных агентств

Мерве болугур / Merve Bolugur народилася в Туреччині в Стамбулі 16 вересня 1987 року.

13.12.2015 в 02:21

Зріст Актриси - 166 см, вага - 50 кг. Вона старша Дитина в сім'ї є ще молодший брат. Мати сімейства звичайна домогосподарка, у батька свій взуттєвий магазин. Ще з дитинства Мереі тяжіла до творчості, хоча навчалася середньо, і ніколи не ставила себе на передній план. Про акторську кар'єру вона не мріяла, а хотіла стати моделлю. Після закінчення ліцею дівчина Зробила собі портфоліо і спробувала влаштуватися в модельне агентство
. Її Прийняли і так, майбутня зірка кінематографу почала зніматися у фотосесіях для реклами.
З перших своїх фото мерве болугур зрозуміла, що у неї роман з камерою", їй подобалося позувати перед об'єктивом. Коли моделі запропонували невелику роль у дитячій казці, вона без вагань погодилася. І Побачивши себе на екрані в цій казці, вирішила, що варто всерйоз зайнятися акторською кар'єрою.
Дівчина Вступила на курси акторської майстерності і почала пробувати свою удачу на кінопоприще. Незабаром молоду, харизматичну починаючу актрису помітили. Невеликі ролі В картинах "Gomeda" і "Ak Yeniden" не принесли дівчині славу, але Зате дали хороший досвід, що теж важливо. Першою великою роботою болугур став серіал "Маленькі таємниці Стамбула". Ця Картина аналогом популярного американського серіалу стала "Пліткарка". Серіал вийшов на екрани в 2010, в цьому ж році мерве отримає свою першу нагороду - премію "найперспективнішою Актриси Року". У 2011 році буде нагорода "Краща Актриса Другого Плану".
З 2011 по 2013 рік кінозірка бере участь у зйомках серіалу Кузею гюней (Kuzey G? ney), який набирає дуже високі рейтинги і популярність актриси зростає. Після Цього проекту її запрошують в "Величне століття", роль Нурбану султан спеціально писали для мерве. Картина своїх акторів на весь прославила світ. Сьогодні Болугур знають у багатьох куточках світу, у неї є фанклуби і шанувальники стежать за життям молодої перспективної зірки.

Читайте далее статьи о хороших модельных агентствах http://modelnyeagentstva.com/novosti-modelnyh-agentstv/horoshee-modelnoe...