Модельные агентства

Мода, новости, вакансии. Вся информация мира модельных агентств

Наприкінці Серпня на новому каналі - мы прем'єра ексклюзивного трьохсерійного спецпроекту "Як Стати Супермоделлю".

25.06.2015 в 16:43

Багато дівчат мріють сяяти на модельних подіумах і збудувати запаморочливу кар'єру. Міжнародний успіх реаліті "Супермодель по -українськи" та 270 людей на місце у другому сезоні шоу це лише підтверджує. Завдяки реаліті нового каналу багато глядачок "відвідують" віртуальні майстер - Класи азів моделінгу. Але це не все, з чим вони зіткнуться у цій професії.


Продакшн - студія "Final Cut Media" на замовлення нового каналу готує для моделей -початківців сюрприз - ексклюзивний трисерійний спецпроект "як стати супермоделлю", який йтиме відразу після ефірів реаліті.


Найуспішніші українські супермоделі, імена Яких гримлять за кордоном, пустять у свої оселі камери і поділяться ексклюзивними подробицями про секрети професії. Вперше на вітчизняному телебаченні одкровення дівчат, які підкорили модельний олімп - Алли Костромічової, Сніжани онопко, Наталії гоцій, елли кандиби, Анни закусило, Жужу Іванюк, Соломії згоди, Соні Горєлової, Евеліни Мамбетової, альони Османової.

Музи іменитих дизайнерів розкриють, яку ціну вони заплатили за свій успіх. Розкажуть про що мріють, шкодують, чим пишаються ….

Сірі Кардинали модної індустрії - букери, скаути, власники агентств, стилісти, дизайнери, фотографи - прокоментують чутки, якими оточений модельний бізнес. А їх дуже багато - від наркотичної залежності до "Розважальних катерів" замість модних показів.

- Дівчат цікавить, Як цей бізнес влаштований зсередини. З якого віку слід починати готуватися? До кого звертатися? Які Небезпеки на них чатують на цьому шляху? - коментує Генеральний продюсер каналу Сергій Євдокимов. Як не купитися на обіцянки аферистів і шахраїв, які оточують модельний бізнес? Які конкретні Кроки зробити, щоб пробитися на міжнародний Ринок? Чим можуть обернутися пропозиції попрацювати в Дубаї? І Чому українські моделі такі популярні в Китаї? На ці запитання дадуть відповідь перші особи українського модельного бізнесу. Дівчата, які Стали міжнародними зірками.

Смотрите ещё статьи о новых модельных агентствах в разделе http://modelnyeagentstva.com/novoe-modelnoe-agentstvo