Модельные агентства

Мода, новости, вакансии. Вся информация мира модельных агентств

А Ви знаєте найкрасивішу дівчину Львова.

10.08.2014 в 01:20

Знайомтесь: Андріана Хасаншін – «Міс Львів - 2014»!
19-річна студентка Львівської Політехніки, юридичного факультету. Більше двох років займається модельною діяльністю, 7 років присвятила музичній школі, грає на фортепіано. З 4-х років займалась різними видами танців, а пізніше спробувала себе навіть в айкідо.
Андріана позитивна, цілеспрямована дівчина, яка вже в ніжному віці досягла значних успіхів. Вона чітко знає чого хоче і робить все, аби досягнути своїх цілей. Спілкуватись з нею було дуже легко та цікаво. Ось що з цього вийшло:

Левиці: - Андріана, чому Ти вирішила взяти участь у конкурсі «Міс Львів - 2014»?
Андріана: - Це була підстава! (сміється. Директор з модельного агентства «Катрін» хотів, щоб я там взяла участь. Я сказала, що не хочу, бо не вірю в чесність цього конкурсу, думала, що там все купляється і т. п. А він взяв мене на «Слабо», сказав: - що, боїшся конкуренції? От і прийшлось показати йому на що я здатна)

Левиці: - І як щодо конкуренції?
Андріана: - Вона була. Всі дівчата були надзвичайно красиві. Спочатку всі були дуже дружні, але з кожним днем ближче до конкурсу атмосфера ставала напруженішою. Але я зараз підтримую дружні стосунки з деякими учасницями.
Левиці: - Як змінилось Твоє життя після конкурсу?
Андріана: - В перший місяць я зранку йшла з дому і пізно ввечері приходила, тобто рідні мене взагалі не бачили. З’явились певні обмеження, але водночас і більше можливостей, нові знайомства та зв’язки. Зрозуміла, що маючи певний статус, набагато легше залучати людей до якоїсь діяльності. Почала активніше займатись благодійністю.

Левиці: - Що Тебе мотивує (фільми, книги, люди?
Андріана: - Найбільшою мотивацією є моя мама. Хочу щоб вона пишалась мною.

Левиці: - Як Ти працюєш над своїм саморозвитком?
Андріана: - Читаю книги - остання «Поступай, как женщина, думай как мужчина», люблю дивитись історичні фільми. Вчора була в Imax дивилась «Геркулес». Та й спорт сприяє моєму саморозвитку і мотивації - 3 рази на тиждень обов’язково ходжу в зал)

Левиці: - Як Ти плануєш свій час?
Андріана: Ніяк. В мене все спонтанно. Прокидаючись зранку я незнаю де буду ввечері. Мені можуть в 12 ночі подзвонити і сказати що зранку якийсь захід і я там маю бути. І як тут щось сплануєш)

Левиці: - Як Ти любиш відпочивати?
Андріана: - На природі, в Карпатах. Якщо у Львові, то люблю наші львівські кав’ярні, особливо ввечері - романтична обстановка, свічка, плед…

Левиці: - Які в Тебе плани на найближчі 5 років?
Андріана: - Гідно представити Львів на конкурсі «Міс Україна» і перемогти, бо я розраховую лише на перемогу! Хочу успішно закінчити Університет. Найближчі 5 років я планую займатись модельною діяльністю і паралельно розпочну кар’єру юриста. І вже через 5 років можна планувати сім’ю.

Левиці: - Про що Ти мрієш?
Андріана: - В мене все просто: мрію бути люблячою жінкою і мамою, займатись улюбленою справою і допомагати людям. На мою думку, для жінки найважливіше - це щаслива сім'я.

Левиці: - Де Ти купуєш одяг, які бренди подобаються?
Андріана: - Подобається Zara, часто мені привозять одяг з-за кордону, але я не ганяюсь за брендами. Якщо гарна річ, то її можна купити і в звичайному магазині.

Левиці: - Чи є в Тебе Коханий?
Андріана: - Так, є. Якраз вчора питався, як я буду відповідати на питання про нього)

Левиці: - Як він відноситься до Твоєї діяльності, адже Ти привертаєш увагу інших чоловіків?
Андріана: - Ми навчились розмежовувати діяльність і стосунки. Звичайно ревнощі є, але це нормально. На мою думку, кожен нормальний хлопець, якщо любить, то буде ревнувати.

Левиці: - На Твою думку, як молодим дівчатам потрібно працювати над собою, щоб стати успішними і щасливими?
Андріана: - Дівчатам важливо працювати над самореалізацією в улюбленій справі. Робити те, що подобається. Дуже добре, що у Львові тепер є така «Школа Левиць», яка в цьому допоможе, бо на мою думку леді рідко коли народжуються, нею потрібно стати і цьому потрібно вчитись. Я знайшла себе в модельній школі і багато чого навчилась там.

Ось така, вона, «Міс-Львів - 2014»! На цьому ми завершили наше інтерв’ю, але з Андріаною ми ще зустрінемось, адже плануємо організувати спільний благодійний проект для дітей сиріт. Дякуємо Андріані за гарний настрій та приємне спілкування. Бажаємо завжди бути на висоті та успіхів у реалізації всіх мрій!