Модельные агентства

Мода, новости, вакансии. Вся информация мира модельных агентств

Мехмет Гунсур ( Mehmet Gunsur).

09.09.2014 в 18:43

Біографія
Мехмет Гунсур ( Mehmet Gunsur) – народився 8 -го травня 1975 року в м. Стамбулі. Навчався в італійській школі, отримав диплом спеціаліста з масових комунікацій, закінчивши університет Мармар. Будучи всебічно розвиненою особистістю Мехмет, крім акторської кар’єри, пробував себе в якості моделі, музиканта, продюсера і ресторатора.
Кар’єра
Є саме тим рідкісним типом акторів, у яких цей дар проявляється ще в дитинстві. Вперше на телебаченні Мехмет з’явився у віці чотирнадцяти років. Популярність придбав завдяки ролі у фільмі 1997 року « Hamam Mehmet » ( «Турецька лазня») за яку удостоївся премії американського міжнародного кінофестивалю. Згодом знімався в таких відомих на весь світ картинах як: « Тепер він солдат», «Хороший тато», «Мертві », « Звук », «Весілля та інші катастрофи » та інші. Придбав найбільшу популярність завдяки ролі ( Мустафа) в серіалі « Чудовий вік », який транслюється на весь світ донині. Також Мехмет отримав нагороду кінофестивалю «Золотий апельсин » за роль у фільмі 2003 року « O simdi asker ». Мехмет один з найкрасивіших акторів Туреччини.

Часы Wiinner Skeleton - 399грн
Роскошные часы, удивляющие дизайном!

Кривая спина? Есть решение!
Всего за 21 день ваша спина станет ровной! Корректор спины! Скидка 60%

Об этой игре ходят легенды!
Регистрация меньше минуты!
Інша діяльність
Крім зйомок у кіно, Мехмет має багатющий досвід в самих різних сферах шоубізнесу. Деякий час він займався продюсуванням музичних колективів, пробував себе в ролі ресторатора, виступав у групі « Dawn », працював у різних модельних агентствах, рекламуючи відомі турецькі марки, але в підсумку основним родом його діяльності залишилося саме кіно, в якому він зміг найбільш широко розкрити свій багатющий потенціал.
Особисте життя
Вже в 2006 році, будучи на піку своєї популярності Мехмет одружився на італійці Катерині Моджі, працюючої режисером у сфері документального кіно. В даний час пара проживає в Італії ( м. Рим) і виховує трьох дітей.
Фільмографія
Чудовий століття Muhte em Y zy l – 2011
Любов любить випадковості A k Tesad fleri Sever – 2011
Мертві Fall Down Dead – 2007
Розкажи, Стамбул! Anlat Instanbul – 2005
Тепер він солдат O simdi asker – 2003
Добрий тато Papa buono, Il – 2003
Турецька лазня Hamam – 1997