Модельные агентства

Мода, новости, вакансии. Вся информация мира модельных агентств

Чотирирічний Єгор Басараб - хлопчик, життя якого в один момент перевернулося і поділилося на "до" і " після ".

20.09.2017 в 02:27

Лікарі Поставили йому діагноз "Медулобластома", злоякісна пухлина головного мозку. І Для того, аби продовжити боротьбу зі хворобою в одній з білоруських клінік, потрібно від 25 до 70 тисяч доларів залежно від того, як організм дитини буде сприймати необхідне лікування.

Доля маленького не лишила байдужими друзів родини, тож ті вирішили робити все, аби зібрати кошти на лікування.


- Коли ми живемо своїм звичайним життям, ми не знаємо, що відбувається в онколікарнях. А коли ми з іншими мамами побували в одній з клінік, то побачили, як це страшно, - каже Лариса Співак, подруга матері Єгора марини кольвашенко. - Коли я вперше почула, що в Єгора злоякісна пухлина, я не могла це одразу збагнути. У той момент Була на вулиці, мала переходити дорогу. Проте як дізналася, просто стала і дивилася в одну точку. Мабуть, пропустила п'ять зелених спалахів світлофора, і не могла зрозуміти, Чому люди переходять дорогу. Це було дуже важко.

На думку лариси Співак, шкода, що зараз друзі родини, небайдужі люди змушені просити кошти в інших полтавців просто на вулиці. Тоді Як у інших країнах лікування таких дітей бере на себе держава.

- Шкода також те, що було втрачено багато часу. Діагноз хлопчику поставили у Києві після обстеження дитини невропатологом, а також проведення процедури МРТ. У Полтаві ж до поїздки у столицю лікарі сказали, що в такій процедурі не було необхідності, і правильно хворобу ніхто не міг визначити, - розповіла Лариса.

На щастя, у Полтаві виявилося немало тих, хто з радістю допоміг з місцем проведення та з організацією благодійного заходу. Тож 18 вересня увечері частина вулиці Соборності перетворилася на подіум, де дефілювали зовсім маленькі та вже дорослі полтавські моделі. Також тут працювали фотографи, для яких облаштували фотозони. Для бажаючих отримати симпатичний малюнок на руці, місцеві майстрині створювали мехенді.

- Ми з Єгором ходили до одного модельного агентства. Я з ним товаришувала, разом дефілювали на багатьох показах. Дуже шкода його, співчуваю його родині. Єгор - Дуже позитивний, постійно грався і не міг всидіти на місці, - розповіла Маргарита, учасниця показу.

Проте найбільше вражав невеличкий ярмарок: будь - який пересічний полтавець міг принести щось, аби продати, а виручені кошти покласти у скриньку. І містяни Це зробили: принесли речі, корзини яблук, напекли Запашних пирогів, продавали цукерки.

- Прийшли підтримати, бо у нас така ж сама за віком Дитина. І ніхто від Такого не застрахований. Про Єгора дізналася після того, як моя одногрупниця поширила інформацію у соцмережі. Я одразу вирішила відвідати цей захід, - розповіла полтавка Олена Богдан.

Завдяки заходу вдалося зібрати 11 260 гривень, які передадуть батькам Єгора у Білорусь.

- У нас дуже хворий онучок, у нього поганий діагноз. Я дякую всім, хто нам допомагав і допомагає, спаси вас господи! - Плачучи, сказала бабуся Єгора Лариса кольвашенко.

Смотрите ещё о фото модельное агентство http://modelnyeagentstva.com/novosti-modelnyh-agentstv/foto-modelnoe-age...