Модельные агентства

Мода, новости, вакансии. Вся информация мира модельных агентств

sexy_girl. Nice Girls Luxury! in Rivne.

28.06.2014 в 09:20

Переможницею «Nice Girls Luxury! Червень» стала Катерина Калиняк

Конкурс краси і креативності «Nice Girls Luxury! » хоч і відбувається у Рівному вже вп’яте, не перестає дивувати незвичністю формату. На відміну від традиційних конкурсів краси, де долю корони вирішує строге та прискіпливе журі, тут найдостойнішу дівчину обирають самі ж учасниці. Переможницею червня стала костопільчанка, «Міс Рівненщина-2011» Катерина Калиняк.

Фінал конкурсу «Nice Girls Luxury! » та вечірка з цієї нагоди відбулася в суботу 22 червня у караоке кафе «Jamaika». Як розповів організатор конкурсу Антон Латайчук, красунь шукали в соціальній мережі.

— Серед багатьох претенденток, які надіслали свої фото, ми обрали 10 самих яскравих та цікавих дівчат, — пояснює чоловік. — Для нас не мало значення чи був у дівчини модельний досвід. Далі перукар-візажист Наталія Чужа створила кожній незвичний образ з елементами боді-арту і ми провели фотосесію «коктейльна вечірка».

Та результати своєї праці красуні змогли оцінити лише на фінальній вечірці. Тоді ж дівчата і познайомилися між собою.

— Оскільки дівчата самі обирають з поміж себе переможницю, для нас було надзвичайно важливо, щоб вони зберегли об’єктивність. Тому, ми організовували фотосесії таким чином, щоб дівчата практично не пересікалися, — додав фотограф проекту Юрій Ясковець. — Нам потрібна переможниця конкурсу краси, а не «Міс Дружба».

Одразу після перегляду усіх конкурсних фото красуні зробили свій вибір. За правилами організаторів голосувати за себе дівчата не могли. Отож за рішенням учасниць перемогу здобула випускниця «Європейського університету», костопільчанка Катерина Калиняк. Як зазначила дівчина, з модельним бізнесом своє майбутнє вона пов’язати не збирається, але перемозі у «Nice Girls Luxury! Червень» дуже зраділа.

- Завжди приємно коли твої старання відзначають, — поділилася враженнями Катерина. — Цей конкурс став для мене дуже приємним спогадом про модельне минуле, адже зараз у мене вже інші інтереси. І з дівчатами було цікаво познайомитися. Цей конкурс дуже гарний майданчик для дівчат, які дуже хочуть випробувати свої сили, але не мають модельного чи конкурсного досвіду. Окрім того, сама атмосфера проекту дуже весела, молодіжна та доброзичлива.

Головним подарунком для переможниці став вікенд у Карпатах, який надав спонсор конкурсу туристичне агентство «Ернан Кортес». Не залишилися з порожніми руками й інші учасниці. Також приємним бонусом вечора став святковий торт. А щоб гості не нудьгували у паузах їх розважали співачка Софія Кіструга та шоу-балет «Myrtana».

— А ми знову чекаємо на красунь! – зауважив наприкінці вечора Антон Латайчук. — Ще одна перевага нашого конкурсу – щоб взяти в ньому участь не потрібно чекати цілий рік.

Петрик Білий

Дякуємо за підтримку Nice Girls Luxury! Червень:

партнерам:
"A Jour" - салон нижньої білизни
"Miya Miya" - жіночий одяг
"ЕлітДент" - стоматологія
"Luxury" - агентство з організації весіль
"Коровайний ДІМ Март" - виготовлення тортів
"Liluchik" - гелеве нарощення
"Ернан Кортес" - туристичне агентство
"Пантера" - салон-перукарня
"Рівне'Fm" - радіостанція
"Jamaica" - караоке кафе

особиста подяка:
Юра Ясковець - перспективний фотограф
Наталія Чужа - візажист-перукар
Юра Сорока - відеооператор
Саша Хомутов - граф. дизайнер
Юлія Терещенко - кординатор
Наталія Сорочук - ведуча

більше фото: vk. com/album-50912951_176276991