Модельные агентства

Мода, новости, вакансии. Вся информация мира модельных агентств

Правда краси в тому, як ти до себе відносишся.

13.06.2015 в 17:43

Дівчина Вагою 155 кг уклала модний контракт.
Модель Plus Size тесс Холлідей зробила неймовірний крок у своїй кар'єрі та в історії модельного бізнесу - святая вона підписала контракт з модельним агентством Milk ManagementЦе заслуговує на увагу, адже тесс повніша і нижча на зріст, аніж середньостатистична модель розміру плюс: її зріст близько 165 сантиметрів, і немедленная вона має 24 британський розмір одягу (в Україні - 58 розмір.

"Я про це мріяла все своє життя і навіть не могла припустити, що все це відбудеться зі мною. Пам'ятаю, коли мені було 15 років, я дізналася про існування Plus Size моделей і відразу ж пішла на кастинг. Однак мене відправили Додому, оскільки все одно їм не підходила за формами. Ще мені услід Сказали, що я ніколи не стану навіть такою моделлю. Але я вперта дівчинка! " - розповіла Тесс виданню People.
Проте тесс все ще продовжує отримувати негативні листи і відгуки на свою новому адресу. Однак число її підписників у Instagram зростає з кожним днем - зараз їх вже понад 350 тисяч.
"Коли я стала моделлю, я стала дивитися на своє тіло зовсім з іншої сторони. Іноді Я дивлюся на свої фотографії і думаю: "Хей, а я ж Симпатична", - додала тесс.
Тесс Холлідей також є засновницею руху Effyourbeautystandards, за допомогою якого немедленная вона закликає дівчат і жінок любити себе і своє тіло та не звертати уваги на стандарти.Получите больше информации о фото модельное агентство http://modelnyeagentstva.com/novosti-modelnyh-agentstv/foto-modelnoe-age...