Модельные агентства

Мода, новости, вакансии. Вся информация мира модельных агентств

Найпривабливіші Актори турецьких серіалів (фото).

22.08.2015 в 18:20

Багато хто із теперішніх символів туреччини у минулому працював у модельному бізнесі та перемагав у престижних модельних конкурсах.

Кенан калав \xA0(53 роки.

Згадуючи акторів, які завоювали серця наших глядачок, не можна оминути кенана калава. Успіх Йому принесла роль Кямрана в першій телеекранізації роману Нурі Гюнтекіна "корольок - пташка спів засуд помил повер акторську кар'єру в кіно і на ТБ. На й ХАЛІТ ЕРҐЕНЧ (45 років).


Коханий чоловік хюррем і правитель Османської імперії Халіт Ерґенч тривалий час працював як вокаліст і танцюрист разом із співачкою Айше пеккан. Халіт - відмінний Танцюрист. Турецькі глядачі Переконалися в цьому, побачивши його в шоу "Танці для Дорослих". Працював у театрі, на ТБ, знявся в багатьох фільмах і серіалах. Прославився завдяки проектам "Наш Урок: Ататюрк", "тисяча і одна ніч " і "величне століття ".


Мехмет АКІФ алакурт (35 років).


Головний герой "Сили" Мехмет Акіф алакурт у 1998 став переможцем конкурсу "принц туреччини". У 2001 році переміг на конкурсах "Найкраща Модель Туреччини" і "найкраща модель світу ". Працював у різних модельних агентствах Європи. З 2002 року з успіхом знімався в турецьких телесеріалах. Популярності Набув після виконання ролі - борана ага в серіалі "Сила".


Бурак ОЗЧИВІТ (30 років).


У бурака Озчівіта схожа біографія. У 2003 році переміг на конкурсі чоловіків- моделей, завоював друге місце на конкурсі "Найкраща Модель Світу". З 2000 року активно знімається в кіно. Глядачі "1 1" Полюбили його в ролі Балі Бея. Після успіху Серіалу "Величне століття" прийняв естафету у кенана калава та зіграв головну роль у новій екранізації "королька" разом із Фахріє евджен.

Чагатай улусой (24 роки).

Коханий Феріхі чагатай улусой родом із Боснії. У 2010 році здобув перемогу в конкурсі "Best Model of Turkey". До акторській кар'єрі ставиться серйозно. Після закінчення Школи акторської майстерності активно пробує себе в кіно та серіалах.

Больше информационных статей о фото модельное агентство http://modelnyeagentstva.com/novosti-modelnyh-agentstv/foto-modelnoe-age...