Модельные агентства

Мода, новости, вакансии. Вся информация мира модельных агентств

Наприклад, однією з учасниць, рудоволосою красунею, яку ми прозвали "Доброю відьмочкою", я дуже задоволена.

27.08.2015 в 16:20

На загальному відборі вона здалася нецікавою, а на фото вийшла приголомшливо, - говорить Fashion - фоторгаф Соня плакидюк. Учасницями другого сезону шоу я задоволена, ми вибрали найкращих. Серед них є героїні з красивими обличчями, фактурні, і ті, хто буде запалювати команду.

Вибрати кращих із п'яти тисяч охочих експертам було складно, але свої місця у проекті отримали найсильніші, найхаризматичніші, найкрасивіші й найупевненіші.


- Коли я побачила 15 учасниць, з якими мені доведеться працювати, в якийсь момент Була ошелешена, - говорить ведуча реаліті, топ-модель Алла Костромічова. - Вони сильні з модельної точки Зору. У 90% відмінна фігура. До того ж, є різні типажі, колір шкіри і модель Size - Plus. Якби команда шоу "Супермодель по -українськи" представляла модельне агентство, то могла б задовольнити запити будь - якого клієнта.

За словами Алли Костромічової, яка щодня перебуває в світі високої моди, характер дівчини має не менше значення, аніж зовнішність:

- Кількох дівчаток Ми взяли виключно через характер. Вони дуже яскраві й ексцентричні. Упевнена, з ними буде цікаво працювати. Тим більше, в сучасній індустрії моди багато залежить від того, як Людина себе подає, наскільки вона епатажна й цікава публіці. Заодно проведемо невеличкий експеримент: хто кого - стандартна краса чи нестандартний характер.

Далее читайте о фото модельное агентство http://modelnyeagentstva.com/novosti-modelnyh-agentstv/foto-modelnoe-age...