Модельные агентства

Мода, новости, вакансии. Вся информация мира модельных агентств

Модель ІЗ синдромом дауна вийшла на ПОДІУМ тижня моди у Нью-йорку?

17.09.2015 в 22:43

Медлін Стюарт вперше участь у брала показі.

Здійснилася мрія 18- річної австралійки Медлін Стюарт, яка страждає синдромом дауна. Дівчина Вийшла на подіум у якості моделі в рамках показу "FTL Moda" тижня моди у Нью-йорку.

Медлін двічі змінила Вбрання. Спершу продемонструвала приголомшливу світлу вечірню сукню, потім - шорти і майку з глибоким декольте. Вдруге вийшла у супроводі двох манекенників, з ніг до голови вкритих малюнками. Хлопців дівчина Розмальовувала власноруч.


Медлін Стюарт помітили на початку цього року, після того, як вона виклала свої фото в Facebook. Нею зацікавилися кілька міжнародних модельних агентств. Пізніше Запропонував контракт бренд "Manifesta", що спеціалізується на випуску спортивного одягу для жінок.


Агенство "FTL Moda" не вперше співпрацює з "особливими" моделями. Протягом останніх кількох років воно шукає дівчат і хлопців з обмеженими фізичними можливостями і надає їм шанс виступати на провідних світових показах. Так, на лютневому Тижні моди у Нью-йорку вони представили спеціальну колекцію дизайнера Антоніо Урзі "Loving You".