Модельные агентства

Мода, новости, вакансии. Вся информация мира модельных агентств

Фестиваль "Міні-Міс та Міні-Містер Рівненщина 2013" отримав ще 16 маленьких моделей на фінальному кастингу +Фото.

11.12.2013 в 01:20


У неділю, 10 листопада, у ТРЦ "Екватор" відбувся останній, третій кастинг фестивалю "Міні-Міс та Міні-Містер Рівненщина 2013". У цей вечір шістнадцять представниць прекрасної половини людства попередньо демонстрували свої численні таланти широкому загалу.
Читайте також:
Євромайдан готується до "зачистки" о 1 годині ночі +Відео

До Нового 2014 року Національний банк випустив монету "Рік коня"

Футбол. Ліга Чемпіонів УЄФА. Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Юнайтед" - "Шахтар" на OGO. ua Оновлено

Паролі до мереж Wi-Fi, що знаходяться поряд з Євромайданом у Києві

"Круглий стіл" Президентів: що пообіцяв Янукович +Відео

Рівненська область: маштабні пожежі за одну добу, евакуювали 12 людей +Фото

Юні красуні співали, розповідали вірші, танцювали та показували вироби, які створювали власними руками. Журі конкурсу, яке складалося із партнерів фестивалю, представників ЗМІ та знаменитих моделей МА „Панна”, уважно прослідкувало за талантами кожної учасниці, адже це на даному фестивалі найголовніше.

Увага! Останній кастинг на фестиваль "Міні-Міс та Міні-Містер Рівненщина 2013"!

БІЛьше Фото У МЕДІАгалереЇ

Член журі, переможниця першого регіонального фестивалю краси та таланту "Міні-міс Рівненщина" 13-річна Катерина Коваль відмітила, що дівчатка, які виступали у недільний вечір, надзвичайно талановиті, та кожна з них варта перемоги.

- Дівчата всі дуже різні, мають багато різних цікавих талантів. Для себе я виділила декількох конкурсанток, але, звісно, кожна особлива по-своєму. Цьогорічний фестиваль буде відрізнятися від того, у якому я брала участь, адже цього року є багато дівчаток, які не навчалися у модельних агентствах. Можливо, це все вийде як своєрідна „ізюминка”. Я усім бажаю удачі. Цікаво буде подивитися на їхні здобутки у фіналі, - наголосила Катерина Коваль.

Юні моделі продемонструють свої таланти у конкурсі "Міні-Міс та Міні-Містер Рівненщина 2013" +Фото

Поділилася своїми враженнями і одна із учасниць "Міні-Міс та Міні-Містер Рівненщина 2013" 11-річна Дарина Вакуліч. Дівчинка прийшла зі своєю мамою, яка допомагає своїй дочці у всіх її починаннях.

- Я вже брала участь у подібному конкурсі у школі. Він називався „Міс Дюймовочка”. Це було поштовхом до того, аби спробувати себе у якомусь іншому великому фестивалі. Я маю багато талантів, можливо, ще щось нове відкриється у мені. Я люблю виступати на сцені, займаюся грою на акордеоні, вивчаю технічно-дизайнерське моделювання, захоплююсь бісероплетінням, декупажом та багато чим іншим. Мені є що продемонструвати на "Міні-Міс та Міні-Містер Рівненщина 2013", - додала юна красуня.

Команда організаторів - агентство моделей "Панна" та творчий центр "Арт-Лайф" - проводять фестиваль "Міні-міс та Міні-містер Рівненщина 2013" за підтримки міської влади Рівного та під егідою національного фестивалю "Міні-міс та міні-містер України". Усі учасники отримають пам`ятні призи (діадеми, стрічки, дипломи) та подарунки від організаторів та спонсорів фестивалю.