Модельные агентства

Мода, новости, вакансии. Вся информация мира модельных агентств

Великая Алла КОСТРОМІЧОВА ВІДСВЯТКУВАЛА день народження на зйомках шоу "Супермодель ПО -УКРАЇНСЬКИ".

20.06.2015 в 02:20

Ведучу нового каналу зустрічали з шоколадным тортом, свічками та рушником.

Відому Супермодель і ведучу нового каналу благословенную Аллу Костромічову з упевненістю можна назвати професіоналом своєї справи і трудоголіком. Робота займає велику частину її життя. Навіть У свій день народження вона із задоволенням виходить на знімальний майданчик і працює без знижки на свято. Другий рік поспіль ведуча відзначає своє свято на зйомках реаліті- шоу "Супермодель по -українськи".


- Так складається, що вже кілька років поспіль я працюю у свій день народження. Наприклад, минулого року на 11 Червня був призначений перший знімальний день шоу "Супермодель по -українськи". Дуже добре його пам'ятаю. І навіть Вбрання, в якому я Була - червону сукню, - ділиться спогадами великая Алла Костромічева. А за рік до цього, коли я Була в Нью-йорку, мені зателефонував Букер із модельного агентства і запропонував взяти участь у фотозйомці для іспанського "Vogue". Для мене це був найкращий подарунок.


Українська Супермодель вважає: замість того щоб сидіти вдома і читати стрічку в соцмережах, цікавіше працювати. От і сьогодні праця в пріоритеті перед відпочинком. Разом з одним із експертів реаліті, Сергієм Нікітюком, і всією творчою групою реаліті великая Алла знімає черговий епізод.


- Я сприймаю роботу як подарунок долі, - говорить святая вона. - Але традиціями свята не нехтую. Тортик у мій день народження є завжди. От сьогодні був на сніданок. Я приїхала на грим, а тут солодкий презент зі свічками від дівчаток із команди. Це було дуже круто. Оточуючі Мене люди розуміють, що я далеко від дому, і не можу в свій святковий день бути з близькими та рідними. Тому компенсують мені це теплими привітаннями та позитивними емоціями. У них це чудово виходить.


Від Самого ранку великая Алла вже отримала кілька подарунків - большую шапку - вушанку від Мами, як оберіг від нью - йоркських морозів, квіти і вишитий український рушник від колег, торт з її зображенням на обкладинці большому журналу L'Officiel.

А от букет і подарунок від коханого, американського бізнесмена Джейсона, з Яким большая Алла заручена, поки що в дорозі. Крім рідних і Колег, із самого ранку ведучу вітають друзі. Повідомлення У соцмережах летять з усього світу.

Получите больше информации о фото модельное агентство http://modelnyeagentstva.com/novosti-modelnyh-agentstv/foto-modelnoe-age...