Модельные агентства

Мода, новости, вакансии. Вся информация мира модельных агентств

Вашій увазі представлена? інформація Про.

28.06.2015 в 21:43

Мехмет? Акіф Алакурта та два його бомбезних.
Образа на фото нище?
Він Народився 23 липня 1979 року в фатсе. Батько був військовим, напевно, саме від нього Мехмет Акіф успадкував таку привабливу зовнішність і Любов до зброї. Однак воювати актор полюбляє в кадрі, а не в житті, та й на брак ролей красеню вже точно скаржитися не доведеться.

Працював моделлю, отримав головні призи на конкурсах "Gelecek Vaad Eden" і "T? Rkiye Prensi", які відбулися в 1998 році. Незабаром підписав контракти з кількома модельними агентствами туреччини і Європи, але в 2002 році проміняв успішну кар" єру моделі на зйомки в кіно. Шлях до слави складався не завжди просто. Роботи були, але успіх і визнання широкої аудиторії прийшли тільки в 2006 році, коли актор зіграв борана агу в серіалі "S? la". Після Був не менш популярний "Adanal? ", Де Мехмет перевтілився у мараза Алі, остаточно підкоривши глядачів хорошою грою і красивою зовнішністю.


Мехмет Акіф алакурт, фотографії якого фанатки не втомлюються шукати в безмежних просторах мережі, не раз з"являвся на обкладинках глянцю. Та й актора вже давно визнали новим фаворитом українських жінок. Однак майже двометрового красеня (ріст актора 1 м 90 см) на зйомках "Завойовника" чекав неприємний сюрприз. Виявилося, що представники знімальної групи не змогли знайти відповідного коня для надто високого актора, що ледь не коштувало їм роботи. Однак серіал був врятований: коня знайшли, зйомки продовжили. На цьому випробування не закінчилися. Заради зйомок в картині Мехмету довелося кардинально змінити образ і відростити бороду, так що на вулиці впізнати його тепер непросто.

Мехмет Акіф алакурт, сім'я якого проживала в Стамбулі, з дитинства знайомий з багатьма турецькими звичаями, та й з історією проблем у актора не було. Так що прогнози експертів з приводу майбутнього успіху "Завойовника" здаються цілком реалістичними. Залишається тільки Чекати, коли мы ж відбудеться прем" єра серіалу.