Модельные агентства

Мода, новости, вакансии. Вся информация мира модельных агентств

Ешлі Вікторія Бенсон народилася 18 грудня 1989 року в Лонг-Біч, Каліфорнія, США.

19.07.2014 в 11:20

У два роки Бенсон почала займатися танцями, у п'ять років стала брати уроки вокалу та брати участь у фотосесіях. У вісім років вона стала працювати з модельним агентством Ford Models, знімалася в рекламі. Тоді ж вона стала грати в театрі і вирішила стати актрисою.
На початку 2000-х років Бенсон грала епізодичні ролі в кіно і телесеріалах. Популярність прийшла до неї після ролі в мильній опері «Дні нашого життя», в якій вона знімалася з 2004 по 2007 роки. У 2009 році Бенсон отримала роль Мії Торколетті в телесеріалі «Іствік» і знялася у всіх 13 серіях. З 2010 року грає одну з головних ролей у молодіжному драматичному серіалі «Милі ошуканки», що виходить на каналі ABC Family. Також вона з підліткового віку дружить з колегою по зйомках Люсі Хейл (Арія Монтгомері. Дитинство пройшло в Анахайм-Хіллс. Ще маленькою дівчинкою любила дуже співати, танцювати. Так вона захоплюється танцями, пробуючи і танцюючи балет, хіп-хоп і не тільки. Починаючи з двох років брала участь у всіляких танцювальних та вокальних конкурсах. А в п'ять стала обличчям Ford Modeling Agency, маючи модельний досвід для танцювальних каталогів.

У віці 20 років вирішує спробувати себе в акторській кар'єрі, враховуючи що деякий досвід у цій роботі у неї був присутній. Модельна кар'єра дала можливість з'являтися дівчині крім журнальних видань і на телебаченні. Знімається спочатку в серіалах, першим з яких став "Дні нашого життя", в якому вона отримувала близько 6 тисяч доларів за епізод, підписавши контракт на три роки. Серіальна кар'єра триває до 2005 року, поки спочатку не з'являється в епізоді "З 13 в 30" (2004) , а пізніше її запрошують у різні теле- і відеофільми, в деяких з яких вона виконує і головні ролі, наприклад "Доможися успіху: Все за перемогу" (2007. У 2008 зіграла разом з актором Уїльямом Х. Мейсі у стрічці "Барт зняв номер у готелі". Знімається актриса в основному в комедіях, якщо брати повнометражні стрічки, орієнтованих на підліткову аудиторію, втім як і у випадках з серіалами. 2012 приніс для актриси роль у незалежного режисера Хармоні Коріна у кримінальній драмі "Відв'язні канікули". Напарником по знімальному майданчику стали Джеймс Франко і Селена Гомес.

У 2011 році почала зустрічатися з Райаном Гудом, що відповідає за зовнішній стиль і образ співака Джастіна Бібера. Однак, через два роки, пара розійшлася, залишившись друзями. У 2013 році стала обличчям дизайнерської фірми Faviana.