Модельные агентства

Мода, новости, вакансии. Вся информация мира модельных агентств

Apple представить нові iPad і операційну систему 21 жовтня.

28.09.2014 в 16:20

Apple готується до запуску двох нових iPad та наступної версії операційної системи для комп’ютерів Mac. Офіційна презентація свіжих продуктів «яблучної» компанії відбудеться 21 жовтня, пише видання Reuters з посиланням на ресурс Daily Dot, який спирається на власні джерела, знайомі з планами Apple

Як повідомляється, в найближчі плани Apple входить презентація шостого покоління планшетів iPad, третього видання iPad mini і операційної системи OS X Yosemite. Представники компанії традиційно відмовилися коментувати чутки.

За попередніми даними, які озвучив фінансовий ресурс Bloomberg, новий iPad отримає 9, 7-дюймовий екран, а новий iPad mini – екран з діагоналлю 7, 9 дюйма. Дату показу планшетів агентство прив’язало до середини жовтня, обґрунтовуючи це тим, що Apple розширює свій модельний ряд напередодні сезону різдвяних покупок.

Варто відзначити, що приблизно в той же час в минулому році купертіновці представили планшети iPad Air і iPad mini з дисплеєм Retina.

За підсумками кварталу, що завершився в червні, Apple продала 13, 3 мільйона iPad. Ця цифра не виправдала прогнози аналітиків, які розраховували, що компанія продасть більше 14 мільйонів пристроїв.

Радимо прочитати нову статтю Sony навчить планшети робити якісні фото, в ній ви знайдете багато цікавої інформації.

Нагадаємо, що минулого тижня Apple представила два нових смартфона iPhone, в тому числі з укрупненим екраном, стильні смарт-годинник Watch та платіжну систему Apple Pay, що обіцяє компанії мільйони, а то і мільярди доларів.