Модельные агентства

Мода, новости, вакансии. Вся информация мира модельных агентств

"Геть руки від наших дітей!

26.06.2017 в 23:43

", - Мама випускниці про лімузини на випускному.

В соціальних мережах рівняни активно обговорювали те, як випускники зі школи "Центр Надії" приїхали на свій випускний вечір на лімузині. Серед коментарів - переважно критика, як на адресу дітей, так і їх батьків.
Мама однієї із випускниць - керівник модельного агентства Panna Model Managment Вікторія Дембіцька дала свою відповідь усім тим, хто не зовсім гарно писав на адресу випускників, ображаючи їх.

Ось що жінка написала на своїй сторінці у фейсбук:

Ви знаєте, хотіла Промовчати … але ні… я все-таки вирішила написати відповідь на закид і образу в сторону наших дітей щодо лімузинів… можливо, тому, що серед них є моя донька … і це особливо мене зачепило ….

Почну! Шановні, ви Вже не знаєте, де діти свою жовч і перейшли на дітей? Вирішили На них вилити своє г. но? Кажете: деградація? Війна в країні? Нагадаю: зробити процвітаючу та мирну країну нашим дітям - це наш обов'язок, дорослих - і те, що в країні війна - це проблема дорослих - це деградація дорослих!

А тому деградація - це, коли ви, дорослі, обираєте президента - вбивцю- діти нам його не обирали! Деградація - це, коли ми після того як майданом - 2004 скинули вбивцю, а потім знову його обрали! Деградація - це, коли ви, дорослі, не можете вивчити рідну мову! Деградація - це, коли ви, дорослі, порушуєте закон і знаходите шляхи, як зайти в контакти! Деградація - це, коли ви, дорослі, а серед них і журналісти, які дозволили собі образити наших дітей, на водохрище вилазите з води і демонструєте свої ж. пи і принади - а це - таїнство - ось це деградація! Список Довгий, писати можу довго ….

А лімузин у свято наших дітей - це подарунок їм за їхній труд, за їхні старання, який ми замовили за свої зароблені гроші у нашого місцевого підприємця - і тим самим дали людині заробити. Чи Йому закритись, бо якісь журналісти вирішили, що ця Людина займається чимось поганим? Значить, ви знищуєте законний бізнес? Чи Коли замовляти ці лімузини - на роботу їздити? Понти, бурштин … а чия проблема, що бурштин незаконно добувають? Дітей?

Вам, дорослі, до наших дітей, як до неба рачки! Покажіть Приклад, як побудувати процвітаючу країну. А поки свої пельки … позакривайте. І Геть руки від дітей! Працюйте над собою, підвищуйте своє IQ - і у вас знайдеться, ой, скільки цікавих тем для обговорення - і, може, ж. пи свої на водохрище перестанете на фейсбук виставлять ….