Модельные агентства

Мода, новости, вакансии. Вся информация мира модельных агентств

Анна закусило ПІШЛА на ХИТРІСТЬ, щоб стати моделлю.

18.07.2015 в 14:44

Агент Grace Models Agency довго вмовляв маму Анни, відпустити доньку працювати за кордоном.

Українка Ганна зараз всесвітньо відома супермодель закусило. Вона починала свою кар'єру в Японії, пізніше переїхала в Париж. Зараз дівчина живе в Лондоні і продовжує будувати свою модельну кар'єру. Але ім'я Анни могло і не з'явитися в модному світі. Щоб втілити свою мрію, дівчина колись пішла на хитрість.


- Мене помітили агенти і стали запрошувати працювати за кордоном. Гія Джікідзе з мого материнського агентства Grace Models Agency дуже довго вмовляв мою маму відпустити мене за кордон, - каже Анна. - Я тоді закінчила 9 класів і вступила до коледжу. Дуже хотіла подорожувати, але мама наполягала на тому, щоб я отримала освіту. І Я трохи обхитрила своїх батьків - здала всі документи, необхідні для роботи моделлю за кордоном. І Вже потім, сказала мамі, що лечу працювати до Японії. І Вона мене відпустила. Хоч переживала і не сприймала цю професію серйозно. Я розуміла, що їй необхідно трохи звикнути. Зараз мама по -іншому ставиться до роботи моделі. І пишається моїми успіхами. Але я виконала свою обіцянку і отримала вищу освіту. Стала ще й економістом. Посміхається.

Нагадаємо, що Анна закусило разом з Аллою Костромічева і Еллою кандибою взяла участь у рекламній кампанії другого сезону "Супермодель по -українськи". Не пропустіть ролик в серпні на новому каналі.

Смотрите ещё информацию о новых модельных агентствах http://modelnyeagentstva.com/novoe-modelnoe-agentstvo